• 1 z 2
 

Puška samonabíjecí ANTREG ARS M4s 2M PRO M-LOK PRO - těžká hlaveň 12,5" - ráže .223 Rem

1 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
63 000 Kč
52 066,12 Kč bez DPH
Kód produktu ARS-M4S-2M-PRO
Značka Antreg
Kategorie Antreg
Položka byla vyprodána...
 

Předpažbí splňují podmínky tzv. free float handguard a jsou koncipována jako nosiče taktického vybavení a zároveň slouží k pevnému a spolehlivému úchopu. Upevňují se na matici hlavně a umožňují její volné kmitání. Vyráběna jsou z tvrzeného hliníku a povrchově ošetřena silnou vrstvou tvrdého eloxování  a to i v případě, že je zbraň dodávána v odstínu barev CERAKOTE®.  Pro účel upevnění příslušenství je možné zvolit mezi systémem standardizované lišty pro příslušenství  STANAG 4694 NATO (PICATINNY 1913 kompatibilní) nebo upínáním pomocí slotů M-LOK v kombinaci s horní lištou NATO. Uživatelský komfort je zvýšen důsledným zkosením a zaoblením ostrých hran. To také výrazně prodlužuje životnost a spolehlivost opakovaného upínání taktického příslušenství. Zaoblené a zkosené hrany dokáží daleko lépe snášet tření i mechanickou zátěž. Také je kladen důraz na to, aby zbraň i její komponenty udržely nový vzhled po co nejdelší dobu.

Souprava obsahuje pušku, 2 kusy zásobníků Magpul M3 pro 30 a 20 nábojů - zásobníky budou ke zbrani předány po předložení výjimky pro nadlimitní zásobníky. Vše uloženo v plastovém kufru.

Pro účely nákupního povolení se jedná o zbraň:

kategorie: B

druh: puška samonabíjecí

výrobce: ANTREG, a.s.

vzor: ARS M4s

ráže: 223. Rem

Toto zboží je možné pouze rezervovat pro osobní odběr a při koupi je potřeba se prokázat zbrojním průkazem a nákupním povolením.

Hmotnost 100 kg