Nový náboj náboj Get Load - 7.62 x 39 mm, 123 gr FMJ Mild-Steel, CIP

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
540 Kč
446,28 Kč bez DPH
Kód produktu 762-RF-123A
Značka GetLoad
Kategorie Puškové
Položka byla vyprodána...
 

Náboj 7,62 x 39 vyrábíme ze starých zásob z dob Sovětského svazu strojovou delaborací, odzápalkováním a revitalizací jak samotné ocelové nábojnice, tak střely. Nábojnice jsou poměděné nebo lakované k zajištění odolnosti vůči vnějším vlivům a ke zlepšení kluzných vlastností v komoře zbraně. Střely interně před laborací čistíme. Hotový náboj pak kompletujeme z nových, nontox berdan zápalek bez obsahu těžkých kovů a novou, bezdýmnou prachovou složí. Podívejte se na video z čištění zbraně po 100 ranách s našimi náboji. Takto vyrobíme zcela nový náboj, který nikdy nebyl vystřelen, pouze delaborován a jen takto zajistíme bezchybnou funkčnost ve zbraních jako jsou Sa Vz.58 nebo AK-47 a to i v režimu automatické střelby. Jsme jediní na trhu, kdo tento náboj vyrábí, navíc za bezkonkurenční cenu a s garancí funkčnosti v samonabíjecích i samočinných zbraních.

Baleno po 90 ks v papírových krabičkách.

Náboje z kategorie TRAINING jsou určeny pro širokou škálu využití. Jak pro sportovní disciplíny, tak pro výcvik, trénink i sebeobranu.

Referenční zbraně: Vz. 58, AK-47

STŘELA:123 gr
RYCHLOST: 568 m/s
ENERGIE: 1296 J
POWER FACTOR: 231 IPSC
 

Toto zboží je možné pouze rezervovat pro osobní odběr a při koupi je potřeba se prokázat zbrojním průkazem, případně i průkazem zbraně.

Hmotnost 100 kg