H&H H-Bandage Compression Dressing, Standard Fold

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
345 Kč
285,12 Kč bez DPH
Kód produktu HB01
Značka H&H Medical Corporation
Kategorie Zdravotní
Položka byla vyprodána...
 

H&H H-Bandage Compression Dressing, Standard Fold
Nejnovější verze univerzálního obvazu, vylepšené provedení patentovaného bojového obvazu Cinch Tight.
Ideální pro použití při poskytování první pomoci v armádě, policii, HZS a příbuzných oborech. H-Bandage je rychlým, účinným nástrojem pro mnoho druhů traumat a zranění (zejména tepenného nebo žilního krvácení na končetinách), unikátní provedení H-Bandage umožňuje použití jednou rukou v jakýchkoliv podmínkách.
Provedení s 8" silným ABD polštářkem připevněným k unikátnímu elastickému obvazu 152cm (5 Ft) pro stažení a pružné upevnění H-spony, přišité k obinadlu, umožňuje spolehlivé řešení pro mnoho situací v terénu. H-spona umožňuje vytvoření přímého tlaku na ránu, zvýšení tlaku a omezení ztráty krve.

Klinické testy prokázaly úspěšnost použití obvazu H-Bandage jako hemostatu při tepenném krvácení na končetinách. V hodnocení je uvedeno: “The result of this experiment makes it reasonable to suggest that the H-Bandage is a suitable design to enable it to be used as an effective packed-focal pressure dressing for the control of non-amputation peripheral artery limb hemorrhage in soldiers on the battlefield.”
Vakuové sterilní balení

HB01 - balení standard:
NSN: 6510-01-598-8418
Rozměry balení: cca 8,9 x 22,2 x 5 cm (3.5" x 8.75" x 2”)
Hmotnost balení: cca 113,4 g (4 oz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: