AIMPOINT MICRO H-2 + AIMPOINT 3X-C - SET

2 hodnocení
 
Dostupnost Vyprodáno
36 950 Kč
30 537,19 Kč bez DPH
Kód produktu AIMPOINT SET
Značka Aimpoint
Kategorie Aimpoint
Položka byla vyprodána...
 
Obsah setu:
Aimpoint MICRO H-2: Kolimátor H-2 se zdokonaleným zaúhlením čoček vykresluje tvar a ostrost bodu ještě jasněji. Model H-2 má navíc tolik žádané výklopné transparentní krytky objektivu i okuláru. Nově změněný tvar těla tubusu poskytuje větší ochranu retifikačních prvků. Micro H-2 je optimalizován pro použití, které nevyžaduje kompatibilitu s nočním viděním. Veškeré příslušenství (montáže, spacery) je zpětně kompatibilní s modelem H-1.
Aimpoint Spacer 39 mm: Zvyšuje výšku optické osy na 39 mm. Vhodný pro sérii Micro. Balení obsahuje: 4x torx šroub, nářadí micro a lepidlo do závitů

Aimpoint LRP PRO MICRO: Robustní rychloupínací stavitelná páková montáž černé barvy pro Aimpoint Micro a CompM5. Určená k montáži na NAR (NATO Accessory Rail, dříve Picatinny Rail).
Aimpoint 3X-C: 3X-C zvětšovací modul se používá ve spojení s optickými zaměřovači Aimpoint, alternativně i samostatně, v případě potřeby zobrazení cíle v detailu. 3X-C nemá vlastní záměrný kříž, využívá červeného záměrného bodu příslušné optiky.

Aimpoint FlipMount 39 mm: Rychlo-výklopný kroužek se základnou (komplet) pro 3XMag a CEU.

 

Cena setu:

Aimpoint MICRO H-2          15 800,-
Aimpoint Spacer 39 mm       1 350,-
Aimpoint LRP PRO MICRO    2 800,-
Aimpoint 3X-C                       8 100,-

Aimpoint FlipMount 39 mm    8 900,-

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: