Taktický batoh CZ 4M ODT 25 Multicam

1 hodnocení
 
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Běžná cena 3 510 Kč - - od 3 220 Kč
Ušetříte 410 Kč (–11 %) - - 410 Kč (–11 %)
3 100 Kč 3 510 Kč 3 220 Kč od 3 100 Kč
2 561,98 Kč 2 900,83 Kč 2 661,16 Kč od 2 561,98 Kč bez DPH
   
Značka 4M
Kategorie Batohy
 

Taktický batoh ODT 25 je určen pro jednodenní patroly, krátkodobé útočné operace nebo pro každodenní nošení v civilním životě. Nabízí skvělě konstruovaná záda, která spolu s výbornými ramenními popruhy zvládnou užitečnou zátěž až do 20 kg. Zádová část zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti batohu na celou plochu zad a ramen. Zároveň díky vertikálními trubicovému designu zajistí ventilaci a odvod vlhkosti.

Hlavní kapsa je přístupná tzv. Half-Full Open otvorem, který na jedné tsraně umožňuje plný přístup do komory, na druhé straně díky zkrácenému zipu zajišťuje aby uložený materiál nekontrolovaně nevypadl při plném otevření batohu. Samozřejmostí je voděodolný zip.

Přední i hlavní komora batohu jsou doplněny o malé vnitřní kapsy na drobné předměty, doklady apod. Mezi vstupem do hlavní a přední komory je umístěna malá příruční kapsa pro věci okamžité potřeby.

Možnost osazení přídavného externího vybavení je řešena jako již klasická 4M varianty, kdy na přední straně je batoh vybaven prořezávanou MOLLE vazbou pro připevnění lehčích a menších pouzder jako např pro zásobníky apod. Na bocích je batoh osazen popruhovou našívanou MOLLE vazbou s plnou nosností pro připevnění težších a rozměrnějších předmětů. K tomu je batoh doplněn o kompresní boční popruhy s plastovými přezkami s MIL-SPEC odolností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: