Čistící olej Break-Free CLP® 120ml

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 355 Kč / 1 ks
355 Kč
293,39 Kč bez DPH
Kód produktu CLP-4
Značka Break Free
Kategorie Čištění a oleje
Položka byla vyprodána...
 

Když armáda Spojených Států vydala specifikaci PD-48, popis vlastností požadovaného multifunkčního výrobku pro údržbu jejích zbraní,  se pro její náročné požadavky stala známou jako "nesplnitelná specifikace". První produkt, který tyto zadané požadavky splňoval, je Break-Free ® CLP ®.
CLP ®  je vlajkový produkt Break-Free ®. CLP ® má unikátní složení syntetických olejů a jednotlivých patentovaných složek, které plní tři důležité úkoly současně: efektivně čistí (Clean), maže(Lubricate) a chrání (Protect) kovy. Po letech důsledného testování CLP ®  překonal vojenské požadavky a byl schválen jako výrobek, který splňuje novou specifikaci MIL-L-63460. Break-Free ® CLP ®  je nyní uznávaný na celém světě jako standard, ve kterém je zajištěn maximální výkon a ochrana kovů.

  • Vzlíná po povrchu a proniká do každé díry a štěrbiny, kde uvolňuje nečistoty a rez a vytěsňuje je.
  • Dlouho trvající mazací film dramaticky snižuje přilnavost písku, štěrku nebo jiného brusiva, které způsobuje opotřebení a selhání zbraně.
  • Inhibitory koroze zabrání vzniku rzi, zatímco unikátní film chrání kovové povrchy před vlhkostí a nečistotami.
  • Speciálně formulovaný syntetický olej neztrácí viskozitu, nevysychá a netuhne v extrémním prostředí jako je zima, horko, prach, špína, vlhký a dokonce i slaný vzduch – udržuje zbraň v pohotovostním stavu po několik měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: