WALTHER PDP FULL SIZE 4‘‘, 9 MM LUGER, PISTOLE SAMONABÍJECÍ

Neohodnoceno
 
Vynikající ergonomie a 100% modularita. Skvělá spoušť s plynulým chodem a krátkým resetem. Maximální komfort pro střelce a jeho ruce.
Dostupnost Na objednání
Měrná cena 18 900 Kč / 1 ks
18 900 Kč
15 619,83 Kč bez DPH
   
Kód produktu WAL 2851822
Kategorie Walther
 
Pistole samonabíjecí WALTHER PDP Full Size 4", 9 mm Luger
Novinka z portfolia Carl Walther GmbH Walther PDP = Performance Duty Pistol je univerzální zbraň vhodná pro služební, obranné, tak i sportovní použití.
Řada PDP se vyrábí ve dvou verzích velikosti rámů. Full Size (délka hlavně 4", 4,5", 5") a Compact (4" a 5") prozatím pouze v ráži 9 mm Luger.
Hlavní rozdíl je v délce rukojeti. Zatímco PDP Full Size pojme zásobník na 18 nábojů a má delší rukojeť, takže bude vyhovovat střelcům s větší rukou,
modely PDP Compact délkou prakticky kopírují kratší rukojeť pistolí Walther PPQ a pojmou zásobník na 15 nábojů.
Základní technické data Walther PDP Full Size 4" jsou 143 mm výška, 34 mm šířka a celková délka zbraně je 189 mm.
Nejvýraznějsím prvkem masivního závěrou jsou zvětšné hmatníky tzv. SuperTerrain pro kvalitnější ovládání. Ty značně usnadňují manipulaci s i bez rukavic ve všech povětrnostních podmínkách.
Všechny pistole PDP jsou tzv. Optics Ready = jsou připraveny pro instalaci pistolových kolimátorů.
Krycí deska základny kolimátoru přesně kopíruje profil závěru a po jejím odšroubování lze pomocí příslušných adaptérů instalovat pistolové kolimátory prakticky všech předních výrobců.
adaptér PDP 01 (2859211): Docter, Noblex, Meopta;
adaptér PDP 02 (2859220): Trijicon, Holosun, Riton, Axion
adaptér PDP 04 (2859238): Leupold DeltaPoint, Shield, Sig Romeo Zero
adaptér PDP 06 (2859246): Vortex Viper
Nadstandardní mířidla jsou kombinací nízkého stavitelného hledí v obou osách a mušky hranolovitéhoho tvaru. Pro rychlejší zamíření cíle jsou mířidla vybaveny bílými tečkami.
Hlaveň délky 102 mm s polygonálním vývrtem má stoupání 1/10" a odstupňovanou komoru (tzv. Lugerův odskok) zajišťující konzistentní počáteční rychlosti střely a vysokou funkční spolehlivost.
Vylepšená nová spoušť Performance Duty Trigger se vyznačuje velmi jemným a hladkým chodem při odporu 25 N a krátkým resetem 7 mm / 11 N.
Tato spoušt je mimochodem hodnocena jako nejlepší ve své kategorii = "Best in Class"
O kvalitní úchop zbraně se stará egonomická rukojeť s povrchovou texturou z jehlanů. Jedná se o ideální kompromis pro kvalitní úchop s/bez rukavic i za zhoršených podmínek = zpocená, zmrzlá ruka.
Tři skloněné velké drážky na prsty v přední části rukojeti mají za úkol zvýšit univerzálnost úchopu zbraně pro každou ruku.
Střelec si může rukojeť doladit ještě pomocí tří výměnných hřbetů rukojeti.
Modularitu zbraně zvyšuje též montážní lišta Picatinny pro instalaci doplňkových zařízení a tlačítkový vypouštěč zásobník s volitelnou orientací.
Technická specifikace:
zbraň dle CRZ: pistole samonabíjecí
ráže: 9 mm Luger / 9 x 19 mm
 rozměry (DxVxŠ): 189 x 143 x 34 mm
 závěr: ocel, povrch Tenifer
 rám: polymerový
 hlaveň 4" / 102 mm (polygonní vývrt, teniferace)
 záměrná: 163 mm
 hmotnost vč. zásobníku: 695 g
 kapacita zásobníku: 18 nábojů
 odpor spouště: 2500 g / reset 7 mm
 mířidla: polymerová, bílé tečky
 rail: Picatinny
 
Obsah balení: plastový kufřík, pistole, 2x zásobník (18 nábojů), výměnný hřbet S a L, nabíjecí pomůcka, torx klíč, šroubovák korekce hledí, originál návod, český návod
Toto zboží je možné pouze rezervovat pro osobní odběr a při koupi je potřeba se prokázat zbrojním průkazem a nákupním povolením na zbraň kategorie B.
Hmotnost 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: