• 1 z 2
 

Pistole samonabíjecí AREX Delta Gen. 2 M OR, černá

2 hodnocení
 

AREX Delta Gen. 2 M je pistole velikosti kompakt, oproti předchozí generaci má vylepšený rám včetně ergonomické rukojeti. Spoušťový mechanismus Striker Fired je modifikovaný, kdy využívá prvky dvojčinné spouště s přímoběžným částečně nataženým úderníkem, který je bezpečnější než jednočinné spouště (SA s plně nataženým úderníkem) při zachování plynulého chodu spouště a krátkého resetu. Modely s označením OR (Optics Ready) májí přípravu pro montáž kolimátoru.

Dostupnost Vyprodáno
14 800 Kč
12 231,40 Kč bez DPH
Kód produktu DELTAG.2MORBLK
Značka AREX
Kategorie AREX
Položka byla vyprodána...
 

Popis produktu

Standardní bezpečnostní prvky jako pojistka spouště, blokace úderníku a pádová pojistka jsou samozřejmostí, Delta Gen. 2 je k tomu vybavena také výstražníkem náboje v komoře na horní hraně závěru a indikátorem natažení, viditelným na čele závěru. 

Závěr je žebrovaný v přední i zadní části, záchyt závěru je oboustranný, tlačítko vypouštění zásobníku lze namontovat levou i pravou stranu rukojeti.

Rám je dostupný ve třech barevných provedeních: černá, písková (FDE) a šedá.

Sada balení: pistole, 2x zásobník na 15 ran, sada čištění, 3x náhradní hřbety rukojeti, 5x destička pro montáž kolimátoru (platí pro modely OR), plastový kufr.

Ráže: 9x19 mm

Délka: 183 mm

Výška: 121 mm

Šířka: 30 mm

Délka hlavně: 102 mm

Váha bez zásobníku: 541g

Váha se zásobníkem: 614 g

Toto zboží je možné pouze rezervovat pro osobní odběr a při koupi je potřeba se prokázat zbrojním průkazem a nákupním povolením.

Hmotnost 100 kg

Arex Delta gen 2


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: